Publikálva:Április 20, 2015 Kategória: Multiplatform, Nintendo Switch, PC, Playstation, Playstation 3, Playstation 4, Xbox, Xbox 360, Xbox One 200
The Evil Within: The Consequence
- Hátborzongató atmoszféra a horror összes létező fajtájával.
Hosszú, jó tempójú, változatos kampány.
Emlékezetes vizuális dizájn.
Akad néhány unalmas helyszín.
Technológiai szempontból hagy kívánnivalót maga után.
Néhol túl kemény.
- Hátborzongató atmoszféra a horror összes létező fajtájával.
A kevesebb néha több: Kidman ügynök mindössze 6-7 órás megbízatása – alighanem éppen tömörségének köszönhetően – élvezetesebbre, és helyenként félelmetesebbre sikerült, mint a circa 30 órás alapjáték. A kétrészes sztori DLC maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket, hiszen egyszerre kiegészíti és továbbviszi a fő történeti szálat, a sótlan szereplőket személyiséggel ruházza fel, valamint olyan folytatásért kiáltó csattanóval zárul, ami láttán lehetetlen nem örülni a bizonyosságnak, hogy a Tango folytatni kívánja az Evil Withint. Akinek bármi kétsége van afelől, hogy megéri-e végigjátszani a DLC-ket, azt hadd nyugtassam meg: megéri. Tovább a cikkhez…

gamer365.hu
Értékeljetek ti is!
A The Evil Within: The Consequence Julie Kidman történetének kiváló lezárása lett. A zsigerig ható horrorisztikus eszközök alkalmazása az első epizódban tökéletes mintapéldát nyújt a stíluson belül dolgozóknak, míg a második szegmens inkább az akciót helyezi a középpontba, ezzel kiváló egyveleget alkotva. A sztoriról is többet tudhatunk meg, közben két igen komoly főellenfél-harcot is sikerült belezsúfolni a háromórás kiegészítőbe, aminek köszönhetően nem lehet okunk a panaszra. Tovább a cikkhez…

IGN.hu
Félreértés ne essék, a Consequence így is bőven ajánlott csomag, főleg, hogy sok más játékkal ellentétben az Evil Within fejlesztői tényleg értik, miről is kéne szólnia a letölthető tartalmak üzleti modelljének. Juli kalandjai kicsit eltérő fényben világítják meg a program univerzumát, és együttesen a szóban forgó második pakk egyensúlyproblémái ellenére is kerek egészet alkotnak, és akkor a remek pályákat vagy a még az alapjátékot is megszégyenítően véres jeleneteket nem említettem. Egyedül az bosszantó, hogy tudjuk, hová lyukad ki a DLC, tekintve pedig, hogy a harmadik kiegészítő a Keeper nevű szörnyetegre koncentrál (tudjátok, az a széffejű rondaság), már az sem derül ki, hogy mi történt a TEW különös, izgalmas eseményeket előrevetítő záró képsorai után. Na, sebaj, majd a második részben, amit remélhetőleg ugyanolyan odaadással készít el a Tango, amilyennel az első részt is. Tovább a cikkhez…
