Travis Strikes Again: No More Heroes
IGN.hu 50
gamer365.hu 59
gamestar.hu 59
player.hu 0
gamechannel.hu 0
gamekapocs.hu 0
thegeek.hu 0
pcguru.hu 80
playdome.hu 0
gamepod.hu 0
widescreen.hu 0

Suda51 legújabb játékában, a No More Heroes franchise spin-offjában Travis Touchdown karakterét irányítjuk, akivel egy Death Drive MkII játékkonzolba szippantva csöppenünk különböző érdekes kalandokba

Értékelés Értékelés: 62.0% 62 Átlagos

Travis Strikes Again: No More Heroes

  • Megjelenési dátum: 2019.01.19.
  • Kiadó: Nintendo
  • Fejlesztő: Grasshopper Manufacture
  • Stílus: akciójáték

  • Normál nehézségi szinten: 11 óra
  • Extrákkal történő végigjátszás: 14 óra
    • Néhány érdekes ötlet.
    • Suda51 jellegzetes humora.
    • A különböző, játékok-a-játékban játékok műfajspecifikus kialakítása.
    • Önismétlő, unalmas játékmenet.
    • Elavult hack and slash harc.
    • Buta MI.

    A Travis Strikes Again a No More Heroes 3 előfutára kíván lenni, kóstolónak, csökkentett áron és talán ez nem is annyira rossz deal. Egészen hitelesen idézi meg a korai 90es évek árkád hangulatát, de valahogy nem tud és talán nem is nagyon akar több lenni annál. Ez egyfelől sajnálatos, mert egyes elemek páratlanok, a bossok még mindig nagyon jók, de egészét nézve alig több ez egy erős közepesnél. Játszótárs és egy kis alkohol tud rajta még dobni egy kicsit, de ez aligha eredmény: ha el is készül az áhított harmadik rész, annak azért ennél nagyobbat illene gurítania. Tovább a cikkhez…
    78bb60d04276b735f7d354597f5ac473e3fbaa9b_full.jpg

    gamer365.hu

    Értékeljetek ti is!
    5/101 értékelés

    Travis Strikes Again igazi és egyetlen pozitívuma a Suda-féle posztmodernista kikacsintás, a különböző játékvilágok egymástól való különbözősége. Suda itt – még ha nem is erőltette meg magát különösebben a Travis-szel – a videojátékokat, mint önkifejezési formát ünnepli. Minden játékvilágnak más a grafikai és zenei megvalósítása – attól függően természetesen, hogy melyik játékműfajt idézik meg. Puzzle-ök, vektoros autóversenyek, fánkokon egyensúlyozó oldalra scrollozó platformjátékok, meg… de nem lövök le többet, szóval ilyesmiknek a dimenziói várják azokat, akik kíváncsiak egy szívében nosztalgikus, eredetiségre törekvő művész jelen esetben langyosra sikerült meta-dolgozatára (az érzést erősíti, hogy bizonyos titkokhoz csak csalókódok betáplálásával jutunk hozzá, amelyekre a játékvilágba illesztett digitális doksik elolvasásával tehetünk szert.). Csakhogy. A megidézett műfajoktól függetlenül a hack ‘n’ slash mechanizmusok végig aktívak maradnak, és nem különösebben érdekes harc marad a lényeg. Csak a környezet változik, a játékélmény gyengécske gerince nem.. Tovább a cikkhez…
    index.png

    IGN.hu

    A Grasshopper játékairól általánosan elmondható, hogy aki szereti Suda51 stílusát és humorát, az tegyen velük egy próbát, mert sokaknál ez kompenzálja a játékmenetbeli hiányosságokat, de a Travis Strikes Againt nem tudom jó szívvel ajánlani. Először még én is fellelkesültem, de már a játék felénél nagyon fájt játszani. A koncepció érdekes, kár, hogy a megvalósításon elcsúszott az egész. Tovább a cikkhez…
    images.jpg

    gamestar.hu

    Ettől függetlenül maguk a világok és pályák rendkívül ötletesek. Ott van például a Life is Destroy, amiben a különböző mezőket forgatva kell felépítenünk a célunkhoz vezető utat, miközben ellenfelekkel harcolunk, és egy hatalmas – és végzetes –, lebegő fej elől menekülünk, vagy a Golden Dragon GP, melyben gyorsulási futamokat kell megnyernünk. A lelkes gyűjtögetők számára eldugott tárgyakból sincs hiány, a pályákon ugyanis érmék és az említett képességchipek mellett Unreal-logókat, Azteca köveket, ramen bódékat és rejtett karaktereket is találhatnak. Az érmékkel és Azteca kövekkel Travis és Badman igazi gamer darabokkal bővíteti ruhatárát, a rengeteg indie játékot felvonultató póló között válogatva, míg az Unreal-logók exkluzív Unreal-mintázatú darabokat oldanak fel.. Tovább a cikkhez…
    1200x630wa.png

    pcguru.hu

    logo

    Kapcsolódó kritikák

    The Legend of Zelda: Breath of the Wild

    The Legend of Zelda: Breath of the Wild


    Értékelés: 95.9%

    The Legend of Zelda: Breath of the Wild

    Értékelés: 95.9%

    A Breath of the Wild nem szimplán a legjobb Zelda-epizód, amit valaha csináltak, de túlzás nélkül az akció-kalandjáték műfaj jelenlegi csúcsa.

    Divinity:Original Sin II

    Divinity:Original Sin II


    Értékelés: 94.7%

    Divinity:Original Sin II

    Értékelés: 94.7%

    Olykor nehéz megállapítani, hogy isteni sugallat vagy elmebaj ihlette-e az érzelmekben, drámában és akasztófahumorban egyaránt bővelkedő hőseposzt, amelynek szereplői többek közt beszélő csontvázak és hullaevő tündék, ahhoz azonban kétség sem fér, hogy a közösségi finanszírozásból elkészült játék szívvel-lélekkel, és a rajongók iránti maximális tisztelettel készült.

    Inside

    Inside


    Értékelés: 93.9%

    Inside

    Értékelés: 93.9%

    A Limbo készítői továbbfejlesztették az egyedi stílusú puzzle-platformer formulájukat, így született meg a mesterművük, az Inside, amelynek minden porcikájáról süt az átgondoltság, a csiszoltság.